בשישי הקרוב (30.7) יתארחו בבית אריה קלנג במסגרת אירועי הקיץ בעיר צמד הדייג׳ים המובילים בישראל ומי שאחראים על הסאונד של תל אביב RED AXES! לצידם תמיכה מקומית של העיר IDO MORALI | DJ SUBA | YAELIŻ. יהיה חם!

בשישי הקרוב, 23.7 יפתחו רשמית את אירועי הקיץ לצעירי אשדוד בבית אריה קלנג בגבעת יונה במתכונת בה יזמינו את הדיג׳יים הבולטים ביותר בישראל לסט מיוחד בעיר שלנו באשדוד. לצידם יככבו דיג׳יים מקומיים בולטים.

בשישי הקרוב יתארחו צמד הדייג׳ים הבולטים ביותר שיש לנו במדינה – רד אקסס, שנחשבים למי שעיצבנו את הסאונד התל אביבי המצליח בעולם עם הופעות בפסטיבלים הנחשקים ביותר בעולם לצד הגדולים ביותר.

לצידם תמצאו את עידו מורלי – הוא ללא ספק אחד הכוכבים העולים בסצנה התל אביבית. בשנים האחרונות עידו צבר ניסיון רב מאחורי העמדה ושייף את הטכניקה שלו עד לפרטים הכי קטנים, שיחד עם הסגנון המוזיקלי הרחב שלו שנע על טהרת ההאוס, האסיד והגרוב, הקנו לו ניגונים בלתי נשכחים במועדונים ופסטיבלים צבעוניים ברחבי העולם.

עוד יופיעו ויתנו כוח מקומי – יוסי בן בנישטי -DJ SUBA – רזידנט האלפאבת/ פאי והנאפו פו באשדוד עם סגנון מוזיקה ייחודי ומקפיץ שאנחנו לגמרי אוהבים ומתחברים וגם יעל אילוז YAELIŻ עם מגוון רחב של המוזיקה ובחירת מוזיקה מיוחדת ואנחנו בעיר צופים לה עתיד מאוד מפתיע.

מתחילים בשעה 15:00. מחיר 50 ₪. לכרטיסים לחצו כאן

 

 

תגובות:

Leave A Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *