שרה גרשון, אמא לשתי בנות, דולה ומדריכה הכנה ללידה החליטה לקחת את המקצוע שלה כמה צעדים קדימה בשנים האחרונות, העשירה ופיתחה את הידע המקצועי שלה עד שהגיעה לחבילה המושלמת עבור היולדת – מהכנה ללידה, סדנת ריקוד, יוגה בהריון, טיפולים, עיסויים וכמובן ליווי אישי בזמן הלידה ולאחריה. בקיצור, כל מה שהריונית צריכה

מאז ומתמיד שרה הייתה מחוברת לעולם של נשיות, פריון, היריון ולידה. הנושא הזה ריתק וריגש אותה עוד כשהייתה ילדה. רצה הגורל גם והיא נישאה למומחה לפוריות. כמובן שהידע והניסיון של בן זוגה האהוב הכניסו ממד נוסף לכל הרצון שלה ללמוד על התחום. תוסיפו לזה כמה שנים קשות של ניסיונות להרות (כן, הסנדלר הולך יחף…) ותגיעו איתה לצומת חיים ברורה-  “אני חייבת לעסוק בזה”.

אז אחרי שצברה מספיק ניסיון ולמדה ללא הרף היא מציעה לנשים להגיע ולקבל מערך מושלם של הכנה ללידה ותמיכה בהיריון. אז… איך זה עובד?

בגדול יש שפע של מפגשים שונים שכל אחד מהם מותאם אליך אישית, כך שאם את מעדיפה הכנה גופנית תגיעי ליוגה או לריקודי בטן, אם את צריכה דיוק ומיקוד תגיעי למדיטציה, אם את רוצה כמה שיותר ידע תגיעי למפגשי הכנה ואם בא לך להתחבר למעגל הריוניות ולשלב את הכול ביחד תגיעי לריקוד הלידה!

כמה? מנוי חודשי בעלות של 200 ש”ח ואת יכולה להגיע לאיזה מפגש שאת רוצה, מתי שאת רוצה!

לפרטים ומידע נוסף לחצי כאן

תגובות:

Leave A Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *