לפני כחצי שנה יובל אליאס (22) החצוף יש לומר (תבינו עוד מעט) החליט שהוא רוצה להתחיל לצלם קצת וידיאו. זה אחרי שהוא מצלם תמונות וואו מגיל 14 בערך, ברמה של אמנות לשמה, אז הוא ניצל את ימי הקורונה ללמידה עצמית, קנה מצלמת וידיאו ו-הופ! הנה הוא עושה את זה בגדול

אם בדרך כלל צלמים או אמנים לוקחים נישה אחת ושמים את כל כוחם ורוחם בה, ליובל אליאס אין הגדרה ספציפית למה שהוא מצלם. יש לו מוטיב אחד שהוא מתחבר אליו ומתמיד בו עוד מהימים הראשונים בהם אחז מצלמה – אור. מבחינתו הוא מאוהב באור ובחיים ובמשפט הזה ניתן להגדיר אותו, הוא אופטימיסט חסר תקנה, שאוהב אנשים ולא מוכן שאף אחד יתקע אותו בנישה מסוימת, מצלם חתונות וחיי לילה (כשיש), אוכל, צילומי משפחה והריון, נופים, ניו בורן ובקיצור- מה לא.

יובל אליאס
חוצפה של שיכרון. יובל אליאס – אלבום פרטי

לא משנה איזו תמונה שלו תראו האור יהיה בולט, הכוונה היא שהוא משחק עם האור כך שהוא יחמיא הכי טוב לאובייקט שהוא מצלם וזה ממש לא משנה מה הוא מצלם, האור ללא ספק הוא אלמנט מוביל אצלו.

אם אתה אוהב את זה – תקעקע את זה

יש ליובל בסך הכל ארבעה קעקועים, או שלושה אם מחשיבים את שני המשולשים ברגליים שלו לאחד:  גוף של בנאדם עם חליפה וראש של מצלמה על הזרוע, שני משולשים על שרירי התאומים ברגליים שבאחד מהם מצוירים הרים ובשני ים וחדש דנדש לפני שלושה ימים- כיתוב בפונט תנ”כי: “אקסטרה סופר דופר מגה פאקינג מצויין”- כלקח שלו מהקורונה שהכל מסתדר בחיים, לא משנה מה קורה. במהלך הקורונה הבין שלא מספיק שיהיה בסדר אלא שיהיה פאקינג מצוין הבין כמה כוח יש למחשבה. הרגיש שזו נקודת תפנית בכל הנוגע לזה שמחשבה יוצרת מציאות ומהנקודה הזו אחרי שזרק לעצמו שהגיע הזמן ללמוד לעשות וידיאו הוא פשוט ניצל את הזמן והסגרים כדי לשבת ללמוד.

הוא מעולם לא למד צילום באופן מקצועי – את רוב הידע שלו הוא משיג על ידי ניסוי וצילומיה ואם חסר לו ידע כלשהו, במיטב המוחות של בני דורו הוא מוצא את הפתרון דרך צפייה ביוטיוב. בכלל, הוא צובר המון ידע דרך צפייה והתבוננות.

כולם נהיו צלמים? יופי!

שלא כל כמו הצלמים המוכרים, הותיקים והידוענים שלא אחת מרימים גבה על עריכה, פילטרים, עיבודים ובכלל אפליקציות כמו אינסטגרם כדי לחשוף את האמנות שלהם, שגם די מזלזלים בזה ש”כולם הפכו לצלמים פתאום”, ליובל אין בעיה שכולם יהיו צלמים ורק מחכה שיאתגרו אותו ושתהיה תחרות שרק תהפוך אותו וככל הנראה את כולם לטובים יותר.

החלום הגדול הוא לעבוד עם מותגים בינלאומיים, לטייל ולעבוד בעולם כולו עם המצלמה שלו. עם 15K עוקבים באינסטגרם והרבה אמביציה, אין לנו ספק שהוא עוד יגשים את החלומות הכי גדולים שלו.

עכשיו בואו תראו למה הוא חצוף >>>

את הסרטון הראשון שלו הוא עשה לבר השלומפר- ישב יחד עם דניאל ורצו לעשות סרטון מגניב. דניאל ומוזס ממש טובים ב’פלרינג’… חיפשו עניין שייתן קיק שבו התאורה נכנסת לתוך הראש של דניאל בקיצור פשוט תראו >> קליק לסרטון

הסרטון השני הוא פורנו קשה לצפייה של בשר אסאדו מעושן שהתבשל לו במשך 12 שעות במעשנה בפאב ה’זה’ באשדוד ואם אתם בקטע של צפייה שימו מגבונים לידכם:

ליובל יש גם כמה מילים אישיות לומר לכל מי שרואה, מתפעל ורוצה גם: “לא צריך איזו מתנת חסד מהאל כדי להיות מטורף. לגלות מה אתם אוהבים ופשוט להשקיע הרבה שמן ללמידה והתנסות בזה. וזה ממש לא משנה אם זה צילום או כל דבר אחר בחיים”.

רוצים ליצור איתו קשר? סתם לעקוב?
חפשו אותו באינסטגרם, בפייסבוק או באתר

תגובות:

Leave A Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *