עיריית אשדוד הכריזה השבוע על פתיחתן של שלוש קהילות חדשות עם תכנים עשירים ונגישים לתושבי העיר. אחת מהן היא קהילת ה’אשדודטף’ – הבית הדיגיטלי להורים לילדים מלידה עד גיל 3 שמבטיחה (וכבר התחילה לקיים!) מפגשים, יוזמות, מתן טיפים, מפגשי העשרה בתחומים שונים, פעילויות וסדנאות. הורים צעירים? תתנו להם צ’אנס

זה לא סוד שהסטטוס של להיות הורים צעירים וחדשים מביא עימו המון סימני שאלות, תהיות חששות ואפילו חרדות. נכון, יש את אלוהים האינטרנטים שנותנים מענה להמון מקרים ושאלות אבל לא תמיד זה מספיק ולעיתים אפילו מבלבל מרוב שיש מידע רב. יתרה מכך, קהילות ברחבי הארץ והעולם הפכו ל- דבר הכי חם שיש אז אחרי שנים ארוכות שהן לא היה מקום אחד שקירב, איחד ונתן מענה להורים צעירים בעיר אשדוד, הנה זה קורה ואין מרגש מזה.

אז אם אתם מחפשים חברות וחברים בחופשת לידה, רוצים להתייעץ עם הורים אחרים, יש לכם שאלות בנושא התפתחות הילד ואתם לא יודעים למי לפנות, דעו שבמיוחד עבורכם הוקמה קהילה חדשה שכולה הורים לילדים בגיל הרך בעיר אשדוד בה תוכלו להירשם לפעילויות מגוונות, לקבל מידע חשוב, להיפגש עם מומחים, ליזום וליצור פעילויות משלכם, להכיר ולפגוש אנשים חדשים.

הנה דוגמה לפעילויות הקרובות:

צילום מסך מתוך "אשדודטף"
צילום מסך מתוך “אשדודטף”

*מלבד קהילת ההורים הוקמו עוד שתי קהילות נוספות:
קהילת אבוקדו – מיועדת לכל אוהבי הטבע והסביבה ו- קהילה של ממש – מיועדת למשפחות מיוחדות (צרכים מיוחדים).

ההרשמה לקהילת ההורים כאן 

תגובות:

Leave A Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *